Delphin Imperial Hotel Lara

Otel Konum
Delphin Imperial Hotel , Akdeniz’in en güzel sahillerinden Lara ‘da 54.000 m2 lik alan üzerine kurulmuştur. Tesis ; Antalya havalimanına 10 km , Antalya merkeze 15 km ve özel plajına sıfır konumda olup , tesis önünde dolmuş ve taksi duragı bulunmaktadır.
Tesis Bilgileri
9 katlı tek ana binadan ve 650 odadan oluşan Delphin Imperial Hotel Lara ; sizlere en konforlu tatili sağlayabilmek için dizayn edilmiştir. Farklı özelliklerden oluşan tesiste 10 adet panoramik asansör (asansörler engelliler için 110 cm genişliktedir), çeşitli barlar, 8 adet a la carte restaurant, mini alışveriş merkezi, bowling salonu, internet kafe, relax havuz, kapalı çocuk ve yetişkin havuzlarına mevcut. Toplantılarınız, şirket seminerleri veya özel davetleriniz için 1560 m2 çok amaçlı salon, Spa merkezi, sinema, disko hayal ettiğiniz tatili yaşamanız için düşünülmüştür.
Konaklama
Delphin Imperial Hotel Lara , misafir memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanan zengin ” Ultra Her Sey Dahil ” konsept ile hizmet vermektedir.
Oda Özellikleri
Delphin Imperial Hotel Lara ‘nın 650 odasından kendiniz ve aileniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Tesiste oda temizliği ve havlu degişimi her gün , çarşaf değişimi ise iki günde bir yapılmaktadır.
Superior Oda ; 35 m2 genişliğinde , bir adet çift kişilik , bir adet tek kişilik yatak ve sofa bulunmakta , kara veya deniz manzaralı olup , maksimum 3+1 veya 2+2 kişi konaklamaya uygundur.
Aile Odası ; 56 m2 genişliğinde , 2 odalı ve ara kapılıdır , ebeveyn odasında bir adet çift kişilik yatak , bir adet sofa , çocuk odasında ise ; iki adet tek kişilik yatak bulunmakta , deniz manzaralı olup , maksimum 4+1 veya 3+2 kişi konaklamaya uygundur.
Bağlantılı Oda ; 2 adet 35m2 ‘ lik superior odanın birleşmesinden oluşmaktadır. Özellikleri diğer superior odalar ile aynı olup ,deniz manzaralıdır , maksimum 3+1 veya 2+2 kişi konaklamaya uygundur.